Reverzná osmóza Evolution

Reverzná osmóza Evolution

 

Zmeňte váš životný štýl, spoznajte všetky výhody, ktoré prinášajú vášmu zdraviu výrobky Osmy od popredného výrobcu zariadení na doúpravu pitnej vodu GDA Systems

 

Vaše zdravie je dôležité!

Nevyčerpateľný prameň čistej pitnej vody v pohodlí vášho domova? Zvoľte nový zdravší životný štýl, založený na jednoduchých voľbách, ktorý prospeje zdraviu celej vašej rodiny. Navyše oceníte intenzívnu arómu kávy,  chuť najlepších orientálnych čajov či výbornej domácej polievky. To všetko  vďaka základnej ingrediencii, ktorou je čistá voda.

 

To najlepšie pre vás, to najlepšie pre životné prostredie!

Menšie množstvo plastových fliaš na recykláciu, menší podiel dopravy, menej nečistôt v ovzduší. Nielenže prispejete k zdraviu vašej rodiny ale aj k nášmu životnému prostrediu.

 

Prečo zaberať drahocenný priestor?

Prečo mať chladničku zbytočne preplnenú fľašami vody? Šetrite váš priestor, elektrickú energiu ale aj nemalú námahu pri kúpe a preprave balených vôd. So zariadením na doúpravu pitnej vody OSMY máte akékoľvek množstvo čistej pitnej vody ktorú potrebujete, na pitie i na varenie, podľa vášho želania. Stačí otvoriť vodovodný kohútik.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Reverzná osmóza Osmy SZ 300 UV
Osmy SZ 300 U.V.   Štýlové, kompaktné, výkonné:..
660,00€
Reverzná osmóza Osmy SZ 300 UV Meter
Osmy SZ 300 U.V. Meter   Štýlové, kompaktné, výkonn&ea..
710,00€
Reverzná osmóza Osmy SZ 400 BP UV
Osmy SZ 400 BP U.V.   Štýlové, kompaktné, výkonn&eacut..
756,00€
Reverzná osmóza Osmy SZ 400 BP UV Meter
Osmy SZ 400 BP U.V. Meter   Štýlové, kompaktné, výkonn..
816,00€

      

Smartsun s.r.o. je výhradným dovozcom zariadení značiek GDA Systems (úprava vody), Brink Climate Systems (vetranie s rekuperáciou) a solárnych systémov TiSUN. Naša úzka spolupráca s výrobcami nám umožňuje ponúknuť vám špičkové výrobky overené dlhoročnými skúsenosťami a tisícami spokojných zákazníkov. V prípade potreby projektu niektorého z našich technologických zariadení vykonávame bezplatné obhliadky. Sme členom Slovenského zväzu pre chladiacu a klimatizačnú techniku. Náš elektronický obchod je certifikovaný  Slovenskou asociáciou pre elektronický obchod SAEC – Bezpečný nákup.