Zmäkčovače vody pre domácnosť

Zmäkčovače vody pre domácnosť

 

Zapraté prádlo, nefungujúce žehličky, poruchy na domácich prietokových ohrievačoch a bojleroch a neustále sa zvyšujúce účty za elektrickú energiu: to všetko môže byť spôsobené vodným kameňom. Stačí si uvedomiť, že len 1,5 mm nánosu vodného kameňa na elektrickom vedení zvýši vašu spotrebu elektrickej energie až o 10%. Vodný kameň zabraňuje správnemu fungovaniu príslušenstva a znižuje životnosť vášho elektrického spotrebiča.

Vďaka zmäkčovačom Goccy Softeners vodný kameň už nie je žiadnym problémom!

Zmäkčovače vody Goccy Softeners sú navrhnuté v súlade s moderným bývaním: elegancia, štýl a dizajn sú hlavnými charakteristikami, ktoré umožňujú ich inštaláciu v ktoromkoľvek domácom prostredí, i tam, kde sú obmedzené priestory.  Zmäkčovače vody Goccy Softeners sú priateľmi životného prostredia. Na základe údajov najväčších výrobcov pracích prostriedkov je známe, že používaním zmäkčenej vody sa dá ušetrit až  60 % pracích prostriedkov a  tým zároveň šetriť životné prostredie.

Zmäkčená voda, okrem významných úspor a rešpektu k životnému prostrediu, pôsobí blahodárne na celý organizmus: zmäkčená voda je doporučovaná dermatólgmi. Jej účinky sú zdrojom krásy pre našu pokožku, pravidelným umývaním touto vodou sa vlasy stávajú hodvábne lesklými. Takto upravená voda je tiež používaná v kozmetickom priemysle.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Zmäkčovač vody DUAL BODY 18 BTX
Zmäkčovač vody DUAL BODY 18 BTX Radu zmäkčovačov DUAL BODY BTX sme zvlá..
768,00€
Zmäkčovač vody GoccyPur 12 CTX
Zmäkčovač vody GoccyPur 12 CTX Zmäkčovače vody GoccyPur CTX majú zabudovan&yacut..
877,00€
Zmäkčovač vody GoccyPur 12 CVX
Zmäkčovač vody GoccyPur 12 CVX Zmäkčovače vody GoccyPur CVX majú zabudovan&yacut..
995,00€
 GDA-ECOMIX - 25 BVX
ÚPRAVA VODY GDA - ECOMIX - 25 BVX ECOMIX je zmes piatich látok najvyš&scaron..
1 785,00€

      

Smartsun s.r.o. je výhradným dovozcom zariadení značiek GDA Systems (úprava vody), Brink Climate Systems (vetranie s rekuperáciou) a solárnych systémov TiSUN. Naša úzka spolupráca s výrobcami nám umožňuje ponúknuť vám špičkové výrobky overené dlhoročnými skúsenosťami a tisícami spokojných zákazníkov. V prípade potreby projektu niektorého z našich technologických zariadení vykonávame bezplatné obhliadky. Sme členom Slovenského zväzu pre chladiacu a klimatizačnú techniku. Náš elektronický obchod je certifikovaný  Slovenskou asociáciou pre elektronický obchod SAEC – Bezpečný nákup.