Reverzná osmóza pre priemyselné aplikácie

Reverzná osmóza pre priemyselné aplikácie

 

Najmodernejšie výrobné postupy sa zakladajú na používaní ultra čistej vody:

znečistenie podzemných vôd, dôraz na technologicky čistú vodu a rastúca spotreba vody vo výrobných procesoch a pri laboratórnych analýzach zvýšili dopyt po inovatívnych zariadenia na úpravu vody s nízkou záťažou na životné prostredie. Naše nové zariadenia s reverznou osmózou spoľahlivo spĺňajú všetky požiadavky.

Spoločnosť Smartsun v spolupráci s GDA Systems vám ponúka širokú škálu zariadení reverznej osmózy určených pre priemyslené aplikácie. Najvyššiu kvalitu a dlhú životnosť našich zariadení dosahujeme osobitným prístupom v návrhovej fáze, aplikáciou inovatívnych postupov a použitím výlučne materiálov najvyššej kvality. Naše 20 - ročné skúsenosti v oblasti úpravy technologickej vody nám dovoľuje ponúknuť našim zákazníkom zariadenia navrnuté na mieru, ktoré uspokoja akúkoľvek požiadavku na kvalitu vody.

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

      

Smartsun s.r.o. je výhradným dovozcom zariadení značiek GDA Systems (úprava vody), Brink Climate Systems (vetranie s rekuperáciou) a solárnych systémov TiSUN. Naša úzka spolupráca s výrobcami nám umožňuje ponúknuť vám špičkové výrobky overené dlhoročnými skúsenosťami a tisícami spokojných zákazníkov. V prípade potreby projektu niektorého z našich technologických zariadení vykonávame bezplatné obhliadky. Sme členom Slovenského zväzu pre chladiacu a klimatizačnú techniku. Náš elektronický obchod je certifikovaný  Slovenskou asociáciou pre elektronický obchod SAEC – Bezpečný nákup.